Žymelių archyvas: Atsiskaitymas

Pagerinkite atsiskaitymo procesą

Pagerinkite atsiskaitymo procesą

Parašyta 2010-03-16, autorius Janis Lanka.

7

Prastai apgalvotas atsiskaitymo procesas gali atbaidyti klientus. Neaiškios žinutės, klaidų pranešimai, neužtikrintas saugumas, per daug žingsnių, sudėtingos formos ir t.t. gali sukelti lankytojų susierzinimą. Taip pat atsiskaitymo metu pirkėjai nerimauja, nes reikia pateikti asmeninę informaciją. Todėl labai svarbu, kad atsiskaitymo procesas lankytojui būtų kuo paprastesnis.

Skaitykite toliau

Lietuviškos e-komercijos būklė

Lietuviškos e-komercijos būklė

Parašyta 2009-11-04, autorius Karolis Pocius.

35

Apžvelgiant rugpjūtį statistikos departamento paskelbtus IT naudojimo namų ūkiuose rezultatus, galima būtų reziumuoti, kad e-komercija Lietuvoje vis dar kūdikystės stadijoje. Besidomintiems šia sritimi, tai turbūt jokia naujiena. Nors šalyje daugiau kaip pusė namų ūkių turi kompiuterį su interneto prieiga, tik 6% 16-74 metų amžiaus asmenų ką nors pirko internetu. Lygiai prieš metus šis skaičius buvo [...]

Skaitykite toliau

E-komercija Lietuvoje

E-komercija Lietuvoje

Parašyta 2009-10-29, autorius Janis Lanka.

0

Nuo ko gi pradėti pirmąjį tinklaraščio įrašą? Galbūt pirmiausia aptarkime, kas elektroninės komercijos srityje šiuo metu vyksta pasaulyje. The Economist teigia, kad šiemet rezultatais galima pasidžiaugti vienintelėje e-komercijos srityje. O pasak Internet Retailer, kuris rugpjūčio pradžioje publikavo internetinių pardavėjų top 500 sąrašą, gamintojai yra greičiausiai auganti pardavėjų kategorija.

Skaitykite toliau